Dr. Öğr. Üyesi Nilüfer YILDIRIMHAN

Dr. Öğr. Üyesi Nilüfer YILDIRIMHAN
Lisans
İstanbul Üniversitesi - 1998

Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi - 2004

Doktora
Doğuş Üniversitesi - 2016

Özgeçmiş Özgeçmiş (PDF)
Tam Zamanlı

Özgeçmiş

Nilufer Yıldırımhan 14 Mart 1980 yilinda MustafaKemalPasa Bursa'da dogdu. Ailesi aslen Trabzon Çaykara ilcesindedir. İlk ve orta öğrenimini Bursa'da tamamladi.
İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisiliği bölümünden
2002 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını aynı üniversitenin, İktisat ve İşletme Fakültesi MBA bölümünde tamamladı. Meslek kariyerine ilk olarak 2000 yilinda başladi. Doğuş Üniversitesi, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi doktora programını 2017 yılında tamamladı. 2013-2014 yılları arasinda Rutgers Universitesi Supply Chain Management Business School da PhD Research Student olarak görev yapti. Ayni yıllarda Hackensack Meridian Health Edison, NJ merkezinde Healthcare Information (Saglık Bilişim Sistemleri) projelerinde gözlemci olarak görev aldı. Doktora tezini (A Fuzzy multi criteria decision making aproach for project prioritization in healthcare system) de bu alanda tamamladi.

2010 yilindan beri kendi kurduğu şirkette Uluslararasi Firmalara Uluslararasi ERP ve Farklı Bilişim Sistemlerinin entegrasyonu projelerinde Business Consultant olarak çalışmaktadır.

Lisans: Bilgilsayar Muhendisligi, Istanbul Universitesi, 2002
Yüksek Lisans: MBA, Istanbul Universitesi, 2004
Doktora: Lojistik ve Tedarik Zinciri Yonetimi, 2017
Uzmanlik Alanlari: ERP Lojistik Moduller, HIS, Interoperability, MCDM Methods, New Technologies